Nietypowe ubranka dla dzieci


Rynek ubranek i akcesoriów dziecięcych rozrasta się w niesamowitym tempie. Firmy odzieżowe coraz częściej wypuszczają na rynek specjalne kolekcje przeznaczone dla najmłodszych. Młode mamy poszukujące nietypowej i niesztampowej odzieży dziecięcej zakładają firmy i zajmują się projektowaniem i szyciem takich ubranek. Jakie trendy zauważamy wśród ubranek dla dzieci?


Stawiam na naturalność

Rodzice mają coraz większą świadomość tego, że noszone przez dziecko ubrania mogą korzystnie wpływać na jego skórę i samopoczucie. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstają kolekcje ubranek i dodatków, które są uszyte z wyselekcjonowanych materiałów zrobionych z organicznych włókien. Dziecięce ubranka szyje się z przewiewnej bawełny, lekkiego lnu. Używa się też wełny i jedwabiu. Wszelkie tworzywa sztuczne są coraz rzadziej wybierane.

Znaczenie mają również kolory. Można zauważyć, że rodzice częściej ubierają swoje pociechy w jasne, pastelowe kolory. Króluje beż, złamane odcienie szarości, róże i błękity.

little-lady

Ciekawe wzory

Dużą popularnością wśród dzieci cieszą się ubrania z postaciami z ulubionych kreskówek i filmów animowanych. Coraz częściej można jednak znaleźć ciekawie zaprojektowane, autorskie grafiki, które zdobią dziecięce ubranka. Często są one miniaturą ubrań dorosłych.
Ciekawie prezentują się też ubranka z zabawnymi napisami, takimi jak: „Córeczka tatusia„, „Jestem grzeczna/y” itp.

Dorosłe ubrania dla małych ludzi

Ubranka, szczególnie te dla starszych dzieci, wzorowane są na ubraniach dla dorosłych. W sklepach możemy znaleźć piękne trencze, spódniczki tiulowe, marynarki, koszule, ramoneski, budrysówki i inne ubrania w dziecięcych rozmiarach. Wyglądem i jakością nie odbiegają one od ubrań dla dorosłych.
Dzięki powszechnemu dostępowi do sklepów internetowych możemy zamawiać dla dziecka ubrania praktycznie z całego świata. Dzięki temu mamy możliwość znalezienia nietypowych i oryginalnych ubrań, które będą pasowały do naszego malucha.

Dodaj opinię